Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IRIVER - odtwarzacz T60 (22.06.2007)

Dostępny jest już drugi odtwarzacz z odświeżonej serii T firmy Iriver - model T60. Jest on bezpośrednim następcą modelu T30. Zasilany jest on z baterii AAA i gra nawet do 18 godzin.

T60 ma na wyposażeniu tuner z programatorem 20 stacji oraz możliwością nagrywania audycji, a także dyktafon. Nagrania są zapisywane do plikow WMA. Kolorowy wyświetlacz 1,1 cala pozwala na wyświetlanie plików graficznych w formacie BMP. Odtwarzacz może działać zarówno jako dysk przenośny (MCS) jak i urządzenie multimedialne (MTP). Model T60, podobnie jak wszystkie nowe odtwarzacze Iriver jest kompatybilny z technologią PlaysForSure. Do transmisji danych służy złacze USB 2.0.

Natomiast w zakresie fukcji podstawowych, czyli odtwarznia muzyki, T60 oferuje obsługę MP3, WMA oraz OGG - wszystkie w pełnych zakresach. W torze audio pracuje mikrokontroler Samsung KGA0E000BA oraz wydzielony kodek dźwięku firmy Wolfson (WM8731S). Moc wyjściowa to 2 x 15mW.

Wersja z pamięcią 1GB kosztuje 329PLN, wersja 2GB - 399 PLN, a wersja 4GB - 499 PLN. Obecnie każda pojemność oferowana jest w czarnej obudowie. Do końca roku planowane są także biała i niebieska oraz serie limitowane (limon oraz yellow).

T60 posiada 2 letnią gwarancję importera. W zestawie wraz z odtwarzaczem dołączone są słuchawki, kabel USB, płyta CD (z programem iriver Plus 3) oraz instrukcja. Dostepne są też opcjonalne akcesoria. Ważący wraz z akumulatorem 24g odtwarzacz ma wymiary: 65.3 x 27.2 x 22.0 mm.

[zdjęcie odtwarzacza Iriver T60]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl