Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MPIO - odtwarzacz MG100 z kolorowym wyświetlaczem (22.06.2007)

MG100 to nowy przenośny odtwarzacz multimedialny z pamięcią flash marki MIOP. Ma on lekką aluminiową obudowę i kolorowy wyświetlacz.

MG100 obsługuje pliki audio w formatach MP3, WMA (także WMA DRM) i ASF. Za dźwięk w odtwarzaczu odpowiada mikrokontroler (M5661) firmy ALI, z którą to MPIO współpracuje od blisko roku. Na półtoracalowym wyświetlaczu TFT LCD można oglądać zdjęcia JPEG i BMP, a także przekonwertowane filmy w formacie MTV.

MG100 może też pracować jako dyktafon, został przy tym wyposażony w funkcję VOR czyli aktywację głosową nagrywania. Tuner FM pozwala na zapisanie 10 ulubionych częstotliwości oraz nagrywanie dowolnie wybranej audycji. Jest też możliwość nagrywania z zewnętrznego źródła poprzez wejście line-in.

Odtwarzacz jest lekki - waży 42 gramy wraz z akumulatorem. Czas pracy wynosi do 20 godzin. Wymiary to 40.5 x 87.2 z 9.2 mm.

W zestawie z odtwarzaczem dostarczane są słuchawki, kabel line-in, smycz, futerał oraz kabel USB. Urządzenia ma dwuletnią gwarancję. Ceny za poszczególne wersje pojemnościowe są następujące:
1GB za 280 zł
2GB za 350 zł
4GB za 450 zł

[zdjęcie odtwarzacza MPIO MG100]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl