Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - przenośny odtwarzacz DVD DVP-FX850 (22.06.2007)

DVP-FX850 to najnowszy przenośny odtwarzacz DVD firmy Sony. Obsługuje on szeroką gamę płyt DVD, płyty CD oraz DVD z plikami audio MP3 lub plikami JPEG, a także płyty z plikami wideo DivX.

Szerokokątny ekran TFT o przekątnej 8 cali jest pokryty powłoką odporną na zadrapania. Po otwarciu można go obracać na zawiasie o 180 stopni. Na wyposażeniu jest też pilot zdalnego sterowania. Dla zapewnienia wysokiej jakości obrazu zastosowano konwerter wideo 12-bitowy o czestotliwości 108MHz. Para wbudowanych głośników pozwala na stereofoniczne odtwarzanie dźwięku. Oprócz tego DVP-FX850 ma dwa wyjścia słuchawkowe.

Odtwarzacz jest przystosowany do obsługi napięć zasilających od 100 do 240V. W podróży przydatny może być załączony adapter do akumulatora samochodowego. Natomiast bateria pozwala na pracę do 6 godzin.

Dzięki portowi USB odtwarzacz może służyć do oglądania zdjęć czy też słuchania muzyki zapisanej w plikach w aparatach fotograficznych, w przenośnych odtwarzaczy MP3 czy też na dyskach Flash. Oprócz tego odtwarzacz ma też wejście i wyjście audio/video mini-jack, a także cyfrowe wyjście audio mini-jack. Wyposażenie obejmuje funkcje szybkiego przewijania z podglądem oraz odtwarzania w zwolnionym tempie.

[zdjęcie odtwarzacza Sony DVP-FX850]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl