Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

FREECOM - multimedialne odtwarzacze Mediaplayer 350 (12.06.2007)

Krakowska firma Veracomp wprowadza do oferty serię multimedialnych odtwarzaczy marki Freecom. Są one wyposażone w bogaty zestaw łączy pozwalających współpracować z systemami AV oraz z różnymi źródłami sygnałów.

Odtwarzacze Mediaplayer 350 będą sprzedawane w trzech wersjach z różnymi dyskami twardymi. Dostępne będą pojemności : 250, 400 i 500 GB. Najpojemniejszy dysk może więc przechować zawartość około 700 płyt CD lub około 100 płyt DVD.

Wbudowany interfejs WiFi w standardzie 802.11g umożliwia odbiór materiału audio-wideo przesyłanego bezprzewodowo. Przewodowo Mediaplayer z komputerem łączy się przez interfejs Ethernet lub USB 2.0. Na tylnym panelu znalazło się dodatkowe gniazdo Hi-Speed USB, przez które urządzenie odczytuje również pliki z zewnętrznego dysku, pen-driva, czy też aparatu fotograficznego lub czytnika kart.

Dostępne wyjścia wideo to: HD DVI (480p, 720p, 1080i, 1080p), HD Component Y, Pb, Pr (480p, 720p, 1080i), S-Video, kompozytowe. Natomiast dostępne wyjścia audio to: liniowe stereo, cyfrowe koaksjalne, optyczne 5.1 surround (DTS do stereo).

Mediaplayer 350 ma wbudowany dekoder Dolby Digital Surround 5.1. W przypadku odtwarzania filmów lub muzyki na mniejszym zestawie, dźwięk przestrzenny redukuje się do dwukanałowego stereo. Wspierane formaty wideo to: WMV, WMV9, MPEG4 Video, DAT: MPEG1, VOB: MPEG2, MPG/MPEG: MPEG1/MPEG2. Wspierane formaty audio to MP3 i OGG Vorbis, a oprócz tego obsługiwane są też zdjęcia JPEG.

Aby odbiór dźwięku nie był zakłócany chłodzenie odtwarzaczy jest całkowicie pasywne. Urządzenie z twardym dyskiem waży 1 kilogram, dzięki czemu nadaje się też do zastosowania jako przenośne źródło sygnału. Producent udziela 24-miesięcznej gwarancji wraz ze wsparciem technicznym. Możliwa jest także aktualizacja firmware Mediaplayera.

Odtwarzacze mają znaleźć się w sprzedaży w najbliższych tygodniach. Sugerowane ceny detaliczne urządzeń:
250 GB ... 949 zł + VAT
400 GB ... 1125 + VAT
500 GB ... 1275 + VAT

[zdjęcie odtwarzacza Freecom Mediaplayer 350]
[zdjęcie odtwarzacza Freecom Mediaplayer 350 z tyłu]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl