Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MCODY - odtwarzacz M20 na polskim rynku (06.06.2007)

W maju na polskim rynku pojawiły się produkty młodej koreńskiej firmy mCody. Pierwszym modelem wprowadzonym do sprzedaży jest odtwarzacz M20.

M20 jest bardzo lekki i nieduży. Jego masa wraz z baterią to 30 gramów, a wymiary to 80 x 33 x 7 mm. W górnej części przedniego panelu umieszczony został wyświetlacz OLED. Kontrastowy wyświetlacz (białe litery na czarnym tle) zapewniaja czytelność nawet w słoneczne dni. W dolnej części odtwarzacza umieszczono panel dotykowy do nawigacji.

Odtwarzacz odtwarza MP3, WMA oraz z pliki OGG (od Q0 do Q10). Moc wyjściowa wynosi 40mW. Do dyspozycji jest pięć predefiniowanych korektorów oraz dwa ustawiane samodzielnie. M20 ma wbudowane radio i może pracować jako dyktafon. Można też nagrywać audycje radiowe oraz sygnał z wejścia liniowego. Wszystkie nagrania zapisywane są do skompresowanych plików ADPCM.

Odtwarzacz współpracuje nie tylko z systemami Windows ale także Linux oraz Mac OS. Transfer danych odbywa się poprzez USB 2.0. Akumulator pozwala na 10 godzin odtwarzania muzyki bez przerwy.

Model M20 kosztuje 320 zł za wersję 1GB oraz 370 zł za wersję 2GB. Obie wersje pojemnościowe są w czarnej, lśniącej obudowie z plastiku. Zakupione w Polsce odtwarzacz objęte są dwuletnią gwarancją importera. Odtwarzacz dostępny będzie w sieciach Empik, E.Leclerc oraz MP3store.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl