Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MCODY - odtwarzacz M20 na polskim rynku (06.06.2007)

W maju na polskim rynku pojawiły się produkty młodej koreńskiej firmy mCody. Pierwszym modelem wprowadzonym do sprzedaży jest odtwarzacz M20.

M20 jest bardzo lekki i nieduży. Jego masa wraz z baterią to 30 gramów, a wymiary to 80 x 33 x 7 mm. W górnej części przedniego panelu umieszczony został wyświetlacz OLED. Kontrastowy wyświetlacz (białe litery na czarnym tle) zapewniaja czytelność nawet w słoneczne dni. W dolnej części odtwarzacza umieszczono panel dotykowy do nawigacji.

Odtwarzacz odtwarza MP3, WMA oraz z pliki OGG (od Q0 do Q10). Moc wyjściowa wynosi 40mW. Do dyspozycji jest pięć predefiniowanych korektorów oraz dwa ustawiane samodzielnie. M20 ma wbudowane radio i może pracować jako dyktafon. Można też nagrywać audycje radiowe oraz sygnał z wejścia liniowego. Wszystkie nagrania zapisywane są do skompresowanych plików ADPCM.

Odtwarzacz współpracuje nie tylko z systemami Windows ale także Linux oraz Mac OS. Transfer danych odbywa się poprzez USB 2.0. Akumulator pozwala na 10 godzin odtwarzania muzyki bez przerwy.

Model M20 kosztuje 320 zł za wersję 1GB oraz 370 zł za wersję 2GB. Obie wersje pojemnościowe są w czarnej, lśniącej obudowie z plastiku. Zakupione w Polsce odtwarzacz objęte są dwuletnią gwarancją importera. Odtwarzacz dostępny będzie w sieciach Empik, E.Leclerc oraz MP3store.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl