Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

CARAT - nowa francuska marka w Best Audio (1.06.2007)

W ubiegłym miesiącu frma Best Audio wprowadziła na nasz rynek wyroby francuskiego producenta Inovadis sprzedawane pod marką Carat. Inspiracją dla nazwy serii Carat 57 jest diamentowy szlif z 57 fasetkami.

Seria Carat 57 aktualnie składa się ze wzmacniacza stereo A57 (cena 3.900 zł), odtwarzacza CD/HDCD C57 (3.100 zł) oraz tunera T57 (1.600 zł). Wszystkie trzy urządzenia mają panel przedni wykonany z czarnego polerowanego szkła. W planach jest również system AV.

Wzmacniacz A57 ma moc 2x80W na 8 omach (2 x 150W/4). Na wyposażeniu ma wejście gramofonowe MM/MC, 4 wejścia liniowe z tyłu obudowy oraz jedno wejście typu mini-jack na przedniej ściance. To ostatnie wejście służy do podłączenia wyjścia słuchawkowego odtwarzacza MP3. Wzmacniacz ma też regulację barwy i balansu. Posiada też wyjście słuchawkowe.

Tuner T57 obsługuje zarówno zakresy AM (522 - 1620 KHz) jak i FM (87,5 - 108 MHz). Tuner może automatycznie przeskanować zakres odbieranych częstotliwości radiowych i zapisać znalezione stacje do programatora.

Odtwarzacz C57 ma zainstalowany dekoder HDCD. Konwersję cyfrowo-analogową wykonuje układ BurrBrown PCM1732 o rozdzielczości 24 bity/96kHz. Także wzmacniacz operacyjny OPA2134 w stopniu wyjściowym pochodzi od BurrBrowna.

[zdjęcie systemu Carat 57]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl