Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

TARA LABS - zmiana dystrybucji w Polsce (31.05.2007)

W tym miesiącu nastąpiła zmiana w dystrybucji okablowania Tara Labs na rynku polskim. Od maja dystrybucję zaczęła prowadzić firma Audio System.

Oferta Tara Labs obejmuje kable głośnikowe, interkonekty, kable sieciowe oraz video i cyfrowe. Interkonekty i kable głośnikowe zostały pogrupowane w różnych seriach. Podstawowa to Prism, następnie Spectrum, RSC, RSC Air, ISM. W przypadku kabli połączeniowych występuje też wyższa seria ISM On Board. Natomiast najwyższe serie to interkonekty Zero i kable głośnikowe Omega. Rozpiętość cen kabli Tara Labs jest bardzo duża, począwszy od 85 zł aż do 50.000 zł za interkonekt Zero lub 3 metrową parę kabli głośnikowych Omega. W przypadku najwyższych modeli producent szczególnie podkreśla zastosowanie konstrukcji z próżniową komorą wokół przewodnika.

Firmę Tara Labs założył Matthew Bond w 1986 roku. Pierwotnie była to firma australijska, jednak w 1988 została przeniesiona do Stanów Zjednoczonych, gdzie działa do dziś.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl