Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - nietypowy wzmacniacz mocy 550K Supercharger (23.05.2007)

Musical Fidelity od dłuższego czasu w swych firmowych materiałach konsekwentnie podkreśla, że współczesne wzmacniacze mają zbyt małe moce do wysterowania większości współczesnych kolumn, a w konsekwencji współczesne systemy hi-fi mają zbyt mały zakres dynamiki. Rozwiązaniem tego problemu ma być wzmacniacz mocy 550K Supercharger.

550K Supercharger przeznaczony jest do podłączenia pomiędzy wzmacniacz a kolumny. Supercharger wykorzystuje układ elektroniczny zaczerpnięty ze wzmacniacza Musical Fidelity kW550, ale zastosowany w konfiguracji o obniżonym wzmocnieniu. Na wejście Superchargera podaje się więc sygnał z terminali głośnikowych wzmacniacza, a Supercharger wzmacnia ten sygnał dodatkowo i podaje go do kolumn. 550K Supercharger ma moc 550W i może na wyjściu wytworzyć prąd o wartości do 250 amperów. Supercharger ma więc moc znacznie większą od większości wzmacniaczy spotykanych w użytku. Oprócz tego Supercharger jest też komfortowym obciążeniem dla wzmacniaczy, które go sterują. Zalecana cena detaliczna za monoblok 550K Supercharger wynosi 1.499 funtów.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl