Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Technics - dwa pierwsze odtwarzacze DVD-Audio (6.09.1999)

Podano już informacje dotyczące pierwszych odtwarzaczy DVD-Audio firmy Matsushita (marki Technics i Panasonic). Pod marką Panasonic sprzedawany będzie model DVD-A7, natomiast pod marką Technics DVD-A10. Na rynku amerykańskim oba modele mają znaleźć się w sprzedaży od października, natomiast na rynku japońskim DVD-A7 (120.000 jenów) ma być osiągalny od listopada, zaś DVD-A10 (150.000 jenów) od grudnia. Plany dotyczące sprzedaży na innych rynkach nie zostały jeszcze ogłoszone. Odtwarzacze będą odtwarzać także zwykłe płyty CD jak również DVD-Video.

DVD-A10 jest modelem przenaczonym dla bardziej wymagającej audiofilskiej klienteli. Różni się on od DVD-A7 zastosowaniem układu pod nazwą Digital Re-Mastering, układów zasilania pn. Advanced Virtual Battery Operation, transformatora R-Core i kondensatorów elektrolitycznych TA-KE II.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl