Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MPMAN - dwa niedrogie odtwarzacze MP3 na polskim rynku (4.04.2007)

Na polskim rynku w najbliższych dniach mają się pojawić dwa odtwarzacze marki MPMan. Warto wspomnieć, że MPMan to pionier wśród producentów odtwarzaczy MP3. Już w 1998 roku firma zaprezentowała swój pierwszy przenośny odtwarzacz, model F10.

W najbliższych dniach na polski rynek trafią dwa odtwarzacze: CS157 oraz CS200. Obydwa modele są urządzeniami klasy podstawowej, mają jednak dwuletnią gwarancję.

CS200 (299 zł) jest produkowany na licencji tajwańskiej firmy Telcast. Posiada 2GB wbudowanej pamięci Flash oraz 2-calowy, kolorowy wyświetlacz, wbudowany dyktafon i radio. Odtwarza pliki audio w formatach MP3 oraz WMA. Odtwarza też przekonwertowane pliki video AVI. Ponadto wyświetla zdjęcia w formacie JPEG. Może też służyć jako przenośny dysk i komunikuje się z komputerem przez złącze USB 2.0. CS200 ma wbudowany akumulator lito-jonowy. Wymiary urządzenia to: 71 x 48 x 12 mm. Jego masa wynosi 43 gramy.

CS157 (169 zł) ma pamięć Flash o pojemności 1GB oraz kolorowy 1,5-calowy wyświetlacz OLED. Na wyposażeniu jest wbudowany dyktafon oraz tuner FM. Obsługiwane są pliki audio MP3, WMA, pliki video AMV, a także zdjęcia w formacie JPEG. Wszystko to mieści się w niedużej obudowie o wymiarach 42 x 10 x 80 mm. CS157 może służyć jako przenośny dysk i komunikuje się z komputerem poprzez złącze USB 2.0. Jest też wersja odtwarzacza z pamięcią 512MB.

[zdjęcie odtwarzacza MPMan CS157]
[zdjęcie odtwarzacza MPMan CS200]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl