Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - odtwarzacze plików Walkman serii NW-E010 (29.03.2007)

Firma Sony zapowiedziała wprowadzenie do oferty nowej serii odtwarzaczy Walkman NW-E010. Produkt będzie dostępny w trzech wersjach pojemnościowych, z wybudowanym tunerem lub bez tunera, co daje łącznie sześć wariantów:
NW-E013 - 1GB, bez radia, cena ok. 300 zł
NW-E015 - 2GB, bez radia, cena ok. 400 zł
NW-E016 - 4GB, bez radia, cena ok. 640 zł
NW-E013F - 1GB, z radiem, cena ok. 400 zł
NW-E015F - 2GB, z radiem, cena ok. 480 zł
NW-E016F - 4GB, z radiem, cena ok. 700 zł

W ofercie znajdzie się pięć wersji kolorystycznych: fioletowy, niebieski, różowy, złoty, czarny. Na wyposażeniu znajduje się 3-wierszowy kolorowy wyświetlacz LCD. Okładki albumów są wyświetlane na kolorowym ekranie, a utwory można przeszukiwać również pod kątem wykonawcy, albumu, gatunku lub daty przesłania do urządzenia. Masa odtwarzacza to około 29 g.

NW-E010 obsługuje formaty ATRAC, MP3, AAC (bez funkcji DRM), WMA (bez funkcji DRM) i PCM (liniowym). Do przesyłania danych służy złącze USB, które można podłączyć bezpośrednio do komputera PC, bez używania dodatkowych kabli. Wbudowana bateria umożliwia słuchanie muzyki do 30 godzin.

Opcjonalnie będą dostępne akcesoria takie jak: klips CLP-NWE010 Smart Clip, etui CKS-NWE010, silikonowe etui CKM-NWE010, opaska na ramię CKA-NWE010K, zestaw do mocowania dla sportowców. Seria NW-E010 współpracuje z najnowszą wersją oprogramowania SonicStage, które pozwala na zarządzanie posiadanymi plikami.

[zdjęcie odtwarzacza Sony NW-E010]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl