Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - przenośny odtwarzacz multimedialny NW-A800 (29.03.2007)

Nowy odtwarzacz Walkaman wideo NW-A800 firmy Sony umożliwia zarówno oglądanie filmów jak i reprodukcję dźwięku. Będzie on dostępny od kwietnia w trzech wersjach. NW-A805 o pojemności 2 GB w cenie około 700 zł. NW-A806 o pojemności 4 GB w cenie około 900 zł. NW-A808 o pojemności 8 GB w cenie około 1.300 zł. NW-A800 będzie dostępny w czterech kolorach: fioletowym, czarnym, białym i różowym.

NW-A800 obsługuje formaty audio ATRAC, MP3, AAC (bez funkcji DRM) i WMA (bez funkcji DRM). Zastosowano tu też firmowe rozwiązanie pod nazwą DSEE (Digital Sound Enhancement Engine), które ma według producenta poprawić jakość dźwięku pogorszoną w trakcie kompresji. Do odtwarzacza dołączane są też słuchawki typu EX.

Zastosowany w urządzeniu ekran TFT o przekątnej 2 cali ma rozdzielczość 320x240 pikseli (QVGA). Możliwe jest wyświetlanie filmów na ekranie zarówno w pionie, jak i w poziomie. Odtwarzacz jest zgodny z formatami MPEG-4 i AVC (H.264/AVC). Możliwe jest też przeglądanie obrazów w formacie JPEG, w tym także funkcja pokazu slajdów.

Do obsługi urządzenia wykorzystywane są następujące programy:
- SonicStage (pliki muzyczne i wideo)
- Image Converter (zmienia format zdjęć, na taki, który Walkman będzie mógł zaprezentować)
- Launcher (przewodnik)

Opcjonalnie dostępne będą też dodatkowe akcesoria. Kabel do gniazda zapalniczki (DCC-NWC1) pozwala ładować baterie odtwarzacza podczas jazdy samochodem. Stereofoniczne gniazdo słuchawkowe mini umożliwia podłączenie bezpośrednio do radioodtwarzacza samochodowego (poprzez dodatkowy moduł przekaźnika radiowego lub kabel AUX). Stereofoniczny przekaźnik Bluetooth A2DP (WLA-NWB1) zapewnia bezprzewodową komunikację odtwarzacza z urządzeniami wyposażonymi w interfejs Bluetooth, takimi jak słuchawki, przenośne głośniki czy samochodowe systemy audio.

Litowo-jonowe baterie wielokrotnego ładowania umożliwiają odtwarzanie muzyki do 30 godzin lub filmów do 8 godzin. Masa odtwarzacza to 53 g.

[zdjęcie odtwarzacza Sony NW-A800]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl