Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IRIVER - T50, przenośny odtwarzacz plików w oryginalnej obudowie (28.03.2007)

Od kwietnia dostępny będzie nowy model odtwarzacza iriver T50. Planowana data premiery to 24 kwietnia. Przewidziane są dwa warianty kolorystyczne tego urządzenia - czarny i biały. Obudowa ma charakterystyczny trójkątny przekrój. W T50 znajduje się także kolorowy wyświetlacz. Masa odtwarzacza bez baterii to 32 g.

T50 zasilany jest pojedynczą baterią AA, która zapewnia do 52 godzin odtwarzania muzyki. Obsługiwane formaty to MP3, ASF, WMA (także DRM) oraz OGG (do Q10 włącznie). Do dyspozycji użytkownika jest też radio FM z możliwością nagrywania, a także funkcja dyktafonu. T50 korzysta z interfejsu USB 2.0.

Producent zastosował też rozwiązania mające na celu uzyskanie wysokiej jakości dźwięku. W T50 pracuje układ SoC Samsunga KGA0E000BA oraz wydzielony, zewnętrzny kodek. Kodek ten to Wolfson WM8731S. Zewnętrzny kodek odróżnia T50 od starszych modeli T10, T20, T30 oraz Junior, które miały kodek zintegrowany z układem SoC.

Tak jak pozostałe urządzenia iriver, T50 objęty będzie dwuletnią gwarancją. Dostępny będzie tylko wersja 1GB w cenie około 370 zł, niezależnie od wersji kolorystycznej.

[zdjęcie odtwarzacza iriver T50 w wersji białej]
[zdjęcie odtwarzacza iriver T50 w wersji czarnej]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl