Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - bezprzewodowe słuchawki stereo DR-BT50 Bluetooth (28.03.2007)

Od kwietnia w ofercie firmy Sony znajdą się bezprzewodowe słuchawki o symbolu DR-BT50. Przewidywana cena tego modelu to około 800 zł. Słuchawki te pracują w oparciu o technologię komunikacji bezprzewodowej Bluetooth. Dzięki takiemu rozwiązaniu nowe słuchawki Sony można wykorzystać między innymi do współpracy z wieloma modelami telefonów komórkowych.

DR-BT50 to słuchawki składane, co ułatwia ich przenoszenia w torbie lub lub w kieszeni koszuli. Dźwięk generowany jest przez 40-milimetrowe membrany. Zastosowano 24-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy. Słuchawki wraz z bateriami ważą 186 g. Słuchawki mają też specjalne możliwości funkcjonalne. Przy użyciu wbudowanego, niewielkiego mikrofonu można odbierać połączenia. Natomiast przyciski umieszczone na słuchawkach pozwalają też sterować głośnością i wyborem utworów.

[zdjęcie słuchawek Sony DR-BT50]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl