Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIONET - czterokanałowy wzmacniacz mocy AMP IV (26.03.2007)

Audionet, niemiecki producent elektroniki do hi-fi i kina domowego ma swojej ofercie nowy wzmacniacz. Jest to czterokanałowa końcówka mocy AMP IV. Wzmacniacz ten jest w szczególności dedykowany do bi-ampingu, czyli osobnego zasilania sekcji niskotonowej oraz średnio-wysoko tonowej w kolumnach głośnikowych. Oczywiście może też pracować w systemach wielokanałowych. AMP IV ma moc 4 x 100W na 8 omach i 4 x 190W na 4 omach. Urządzenie waży 18 kg i ma wymiary 430 x 110 x 360 mm.

AMP IV wykorzystuje układy o bardzo wysokiej liniowości oraz wysokiej stabilności. Poszczególne kanały są bardzo dokładnie odizolowane od siebie nawzajem. W torze nie stosuje się kondensatorów sprzęgających. Wzmacniacz ma układy zabezpieczające dla wysokich częstotliwości, dla składowej stałoprądowej, zabezpieczenia temperaturowe i przeciwko przesterowaniu. Wykorzystano wysokiej jakości podzespoły, między innymi elektrolityczne kondensatory z jedwabnym dielektrykiem. Łączna pojemność kondensatorów w zasilaczu to 96.000 µF. Gniazda wyjściowe są produkcji WBT. Możliwe jest też zdalne włączanie AMP IV przez złącze Audionet Link. Oprócz tego wzmacniacz automatycznie rozpoznaje fazę sieci zasialającej.

[zdjęcie wzmacniacza Audionet AMP IV - front]
[zdjęcie wzmacniacza Audionet AMP IV - tył]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl