Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

GAMUT - seria kolumn Phi na polskim rynku (26.03.2007)

Audio System włącza do swojej oferty nową serię kolumn głośnikowych marki Gamut o nazwie Phi. Podobnie jak w droższej serii L, także w serii Phi zastosowano pierścieniowy głośnik Scanspeaka, Revelator R29. Wszystkie kolumny serii Phi mają impedancję nominalną 4 omy.

Phi3 to dwudrożna kolumna podstawkowa z pojedynczym głośnikiem niskośredniotonowym. W zależności od wykończenia cena wynosi 6.200 zł lub 6.500 zł. Efektywność wynosi 86 dB, a wymiary to 320 x 170 x 240 mm.

Phi5 to model trójdrożny, podłogowy z trzema wooferami. Cena wynosi 12.500 zł lub 13.500 zł. Efektywność Phi5 to 88 dD. Wymiary zestawu są następujące: 1000 x 170 x 240 mm.

Największy zestaw tej serii to Phi7. Ten trójdrożny system ma aż 5 głośników niskotonowych i kosztuje 16.500 zł lub 17.200 zł. Jego efektywność to 90 dB. Kolumna waży 30,9 kg i ma wymiary 1200 x 170 x 350 mm.

Serię Phi uzupełnia głośnik centralny Phi-LCR. Jest to zestaw dwudrożny z dwoma 5,5-calowymi głośnikami niskośredniotonowymi. Phi-LCR może też być wykorzystany jako samodzielny zestaw w systemach dwukanałowych. Cena to 4.000 zł lub 4.200 zł.

Różnice cen dla poszczególnych modeli związane są z zastosowaniem różnych rodzajów oklein. Tańsze są kolumny białe, czarne oraz w kolorze bubinga. Droższe kolumny mają okleiny sycamore, santos lub zebrano.

Producent zapowiada też uzupełnienie serii Phi o subwoofer.

[zdjęcie kolumn Gamut Phi-3]
[zdjęcie kolumn Gamut Phi-5]
[zdjęcie kolumn Gamut Phi-7]
[zdjęcie kolumn Gamut Phi-center]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl