Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

EPOS - podłogowe kolumny M16 (26.03.2007)

Firma Epos wprowadziła do swojej oferty nowy zestaw głośnikowy - M16. Kolumny te niedawno weszły do sprzedaży w Polsce. Model ten wywodzi się z wcześniejszego M5. Jest to kolumna 4 omowa, wolnostojąca, dwu i pół drożna z otworem bass-refleks na tylnej ściance. Zastosowany głośnik wysokotonowy z aluminiową kopułką o średnicy 25 mm jest podobny do głośnika zastosowanego w serii M. Ma on neodymowy magnes i ferrofluid w szczelinie magnetycznej. Głośnik średnio-niskotonowy o średnicy 130 mm wywodzi się z konstrukcji M5. Ma on polipropylenową membranę. Przetwornik niskotonowy jest podobny do średniotonowego, ale ma niższą impedancję i zamiast stożka fazowego ma nakładkę przeciwpyłową. Głośnik średnio-niskotonowy oraz niskotonowy pracują razem do około 150 Hz.

Obudowa pokryta okleiną z prawdziwego drewna dostępna jest w trzech kolorach - jasnej wiśni, ciemnej wiśni i czarnym. Do każdej kolumny dołączana jest podstawa. Kolumna z podstawą, bez kolców, ma wymiary (WSG): 870 x 174 x 210 mm. Cena za parę wynosi 4.350 zł.

[zdjęcie kolumn Epos M16]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl