Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

FADEL ART - seria kabli Aphrodite (12.03.2007)

Francusko-niemiecka firma Fadel Art wprowadziła do produkcji nową serię kabli Aphrodite. Seria obejmuje interkonekt, kabel głośnikowy, kabel cyfrowy i kabel sieciowy. Interkonekt o długości 1 m kosztuje 2.900 zł. Kabel głośnikowy 2 x 2,5 m kosztuje 5.000 zł, a każde jego wydłużenie o dodatkowe 0,5m kosztuje 1.000 zł. Kabel cyfrowy długości 1m kosztuje 1.700 zł, a kabel zasilający o długości 1,5 m kosztuje 1.950 zł. W najbliższych tygodniach kable Aphrodite mają się pojawić w sprzedaży na rynku polskim.

Seria Aphrodite została zaprojektowana głównie z myślą o redukcji rozproszonej pojemności kabli. Opiera się ona na poczwórnej-osiowej geometrii z pięcioma przewodnikami. Oprócz biegnącego w środku przewodnika sygnałowego także wewnętrzny ekran jest sterowany sygnałem przez "booster" o jednostkowym wzmocnieniu i bez przesunięcia fazowego. W systemie audio rolę tą może spełnić konwerter CA. Z tego względu zalecane jest też pełne okablowanie systemów kablami serii Aphrodite, lub zastosowanie co najmniej dwóch kabli tego typu w systemie.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl