Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MISSION - M6i oraz E3, dwie nowe serie kolumn (10.03.2007)

Od ubiegłego miesiąca w sprzedaży w Polsce znajdują się dwie nowe serie kolumn firmy Mission: M6i oraz E3 (Elan). Zestawy z tych serii można użytkowć zarówno w systemach stereo jak i kina domowego.

Podstawowy model z serii E3 to kolumna E30 (850 zł), nieduży, dwudrożny zestaw na podstawki lub do powieszenia na ścianie, z obudową zamkniętą, o efektywności 85 dB. Kolejny model, E32 (1.190 zł), to także zestaw podstawkowy, nieznacznie większy od E30, dwudrożny bass-reflex, o efektywności 85 dB. Z kolei E34 (3.400 zł), to już zestaw podłogowy, dwudrożny, z membraną bierną, o efektywności 87 dB. E3C (850 zł sztuka), to dwudrożny głośnik centralny, w obudowie zamknietej, o efektywności 87 dB.

Seria M6i charakteryzuje się nieco wyższą efektywnością. Kolumny tej serii mają grube, solidne ścianki, a ich głośniki są ekranowane magnetycznie. Podstawowy model m60i (1.380 zł) to dwudrożny monitor bass-reflex, o efektywności 86 dB. Kolejny model m62i (1.750 zł) to także dwudrożny bass-reflex, o efektywności 87 dB, przeznaczony do użytkowania na podstawkach. Natomiast m64i (2.700 zł) to już podłogowa, 2-drożna kolumna z obudową bass-reflex, o efektywności 88 dB. Także model m66i (3.300 zł) jest zestawem podłogowym. Jest to 2-drożny bass-reflex o efektywności 89 dB. Model m6as (2.350 zł sztuka) to aktywny subwoofer z wbudowanym wzmacniaczem 350 W i obudową typu zamkniętego. Do kompletacji systemów kina domowego serię M6i uzupełnia głośnik centralny m6ci (1.150 zł sztuka), 2-drożny bass-reflex o efektywności 87 dB.

[zdjęcie kolumn Mission z serii E3]
[zdjęcie kolumn Mission z serii M6i]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl