Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SAN DISK - przenośny odtwarzacz Sansa Express (10.03.2007)

Do sprzedaży wszedł nowy odtwarzacz MP3 marki SanDisk - Sansa Express. Odtwarzacz z wyglądu przypomina popularne pamięci flash USB. Urządzenie wyposażono w pamięć o pojemności 1GB, którą można rozbudować o kolejne 2GB za pomocą kart microSD. Transfer danych odbywa się bez użycia kabli, za pomocą wbudowanej wtyczki USB. Urządzenie wyposażono w 4-liniowy wyświetlacz wykonany w technologii OLED. Barteria litowo-jonowa wystarcza na 15 godzin pracy. W zestawie wraz z odtwarzaczem dołączony jest pokrowiec.

Sansa Express jest oferowana w dwóch wersjach. Model z wbudowanym radiem FM kosztuje 167 zł, a model bez radia 150 zł. Odtwarzacz może pracować jako dyktafon, a wersja z tunerem może też nagrywać do formatu MP3 programy radiowe. Gwarancja jest 12 miesięczna.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl