Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - wzmacniacz zintegrowany A1008 (28.02.2007)

Zaledwie kilka miesięcy po wzmacniaczu kW550, Musical Fidelity wprowadza do oferty kolejny wzmacniacz zintegrowany wysokiej klasy, model A1008. Cena tego urządzenia na rynku brytyjskim to 2.999 funtów.

A 1008 konstrukcyjnie jest bardzo blisko spokrewniony z kW550. Opiera się na takim samym schemacie i takim samym układzie elementów. A1008 ma moc wyjściową 250W, a więc mniejszą aniżeli kW550. Transformator zasilacza został ponownie ulokowany w osobnej obudowie.

A1008 ma wbudowany konwerter cyfrowo-analogowy. Jest to dokładnie taki sam układ jak zastosowany w X-DACV8. Na wyposażeniu jest zestaw wejść cyfrowych włącznie z wejściem USB, co pozwala na bezpośrednią współpracę z komputerem. Wzmacniacz ma też wejście gramofonowe MM/MC.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl