Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MANTA - odtwarzacz DVD Emperor Neron (27.02.2007)

W tym miesiącu Manta Multimedia wprowadziła na rynek nowy odtwarzacz DVD, Emperor Neron. Sugerowana cena detaliczna tego modelu to 199 złotych. Należy on do rodziny odtwarzaczy DVD Emperor 4. Seria ta jest stopniowo powiększana i wzbogacana o nowe funkcje. Neron czyta MPEG4 i XviD, w tym kodeki takie, jak: QPEL i GMC. Ponadto, odtwarza standardowo pliki DVD, NERO, VCD, MP3, CD, SVCD, HD-CD, CD-DA, JPEG i KODAK Picture CD oraz płyty DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, CD-ROM, CD-R i CD-RW. Odtwarza filmy ze wszystkich stref.

Neron wyświetla polskie teksty napisów w formacie txt. Napisy do formatu DivX i XviD mogą być wyświetlane w różnych pozycjach. Istnieje również możliwość wyświetlania ich w kilku formatach. Jest też możliwość słuchania plików MP3 i oglądania zdjęć JPG jednocześnie. Kolejną funkcją Nerona jest konwertowanie plików CD audio do formatu MP3. Odtwarzacz posiada polskie menu oraz OSD.

Neron ma wyjście audio analogowe 5.1. Wyjścia wideo to VGA, kompozytowe, Komponentowe, S-video. Jest też czytnik kart pamięci oraz wejście USB. Wymiary urządzenia są następujące: 430 x 260 x 60 mm. Gwarancja jest 24-miesięczna.

[zdjęcie odtwarzacza Manta Emperor Neron]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl