Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MANTA - odtwarzacz DVD Emperor Neron (27.02.2007)

W tym miesiącu Manta Multimedia wprowadziła na rynek nowy odtwarzacz DVD, Emperor Neron. Sugerowana cena detaliczna tego modelu to 199 złotych. Należy on do rodziny odtwarzaczy DVD Emperor 4. Seria ta jest stopniowo powiększana i wzbogacana o nowe funkcje. Neron czyta MPEG4 i XviD, w tym kodeki takie, jak: QPEL i GMC. Ponadto, odtwarza standardowo pliki DVD, NERO, VCD, MP3, CD, SVCD, HD-CD, CD-DA, JPEG i KODAK Picture CD oraz płyty DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, CD-ROM, CD-R i CD-RW. Odtwarza filmy ze wszystkich stref.

Neron wyświetla polskie teksty napisów w formacie txt. Napisy do formatu DivX i XviD mogą być wyświetlane w różnych pozycjach. Istnieje również możliwość wyświetlania ich w kilku formatach. Jest też możliwość słuchania plików MP3 i oglądania zdjęć JPG jednocześnie. Kolejną funkcją Nerona jest konwertowanie plików CD audio do formatu MP3. Odtwarzacz posiada polskie menu oraz OSD.

Neron ma wyjście audio analogowe 5.1. Wyjścia wideo to VGA, kompozytowe, Komponentowe, S-video. Jest też czytnik kart pamięci oraz wejście USB. Wymiary urządzenia są następujące: 430 x 260 x 60 mm. Gwarancja jest 24-miesięczna.

[zdjęcie odtwarzacza Manta Emperor Neron]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl