Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IRIVER - X20, multimedialny odtwarzacz z obsługą kart SD (22.02.2007)

Zapowiedzany został nowy odtwarzacz marki iriver, model X20. Japońska premiera X20 przewidziana jest na koniec lutego 2007, a do Polski ma on trafić z końcem marca. Będzie to pierwszy iriver z czytnikiem kart SD. X20 będzie dostępny w wersjach 2GB, 4GB i 8GB wbudowanej pamięci flash, a na karcie SD będzie można dołączyć dodatkowe 4GB. Odtwarzacz może służyć jako przenośny dysk. Ma on też funkcję dyktafonu, wbudowany tuner radiowy oraz wejście o poziomie liniowym do nagrywania z zewnętrznych źródeł dźwięku. Inna funkcja to wybór języka menu, z opcją języka polskiego.

X20 obsługiwać będzie wszystkie podstawowe formaty audio, a więc MP3, WMA (DRM) oraz OGG. Obsługiwane też będą zdjęcia w formacie JPEG, a wbudowany pięciokrotny zoom pozwoli oglądać drobne szczegóły. Na 2,2 calowym wyświetlaczu z 260 tysiącami kolorów możliwe będzie oglądanie filmów MPEG4-SP.

Wbudowany, lecz wymienny akumulator zapewnia do 20 godzin słuchania muzyki lub do 6 godzin oglądania filmów. Produkt posiadać będzie dwuletnią gwarancję. Ceny modelu X20 kształtować się będą następująco: 2GB - 570 PLN, 4GB - 770 PLN oraz 8GB około 1000 PLN.

[zdjęcie odtwarzacza iriver X20]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl