Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - konwerter cyfrowo-analogowy X-DACV8 (16.12.2006)

Na luty 2007 zapowiedziane zostało wprowadzenie na rynek nowego konwertera cyfrowo-analogowego Musical Fidelity X-DAC V8. Zalecana cena detaliczna tego modelu na rynku brytyjskim to 999 funtów. Według materiałów producenta nowy konwerter będzie oferował jakość zbliżoną do droższego modelu kW25. Zniekształcenia są na poziomie około 0,005%, a odstęp sygnał/szum wynosi około 120dB. Niski jest też jitter o wartości 140pps. Liniowość zachowana jest do -100dB. W konerterze zastosowano lampowy wzmacniacz wyjściowy.

X-DAC V8 ma cztery wejścia cyfrowe. Trzy z nich wykonano jako koncentryczne Cinch, a jedno jako USB, co pozwala na współpracę z komputerem jako źródłem sygnału. Jest też jedno cyfrowe wyjście koncentryczne Cinch. Inaczej niż X-RAY V8, X-DAC V8 ma wbudowany wewnętrzny zasilacz. Zasilacz X-DAC V8 może być dodatkowo wykorzystany do obsługi odtwarzacza X-RAY V8 i tunera X-Plora V8.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl