Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - konwerter cyfrowo-analogowy X-DACV8 (16.12.2006)

Na luty 2007 zapowiedziane zostało wprowadzenie na rynek nowego konwertera cyfrowo-analogowego Musical Fidelity X-DAC V8. Zalecana cena detaliczna tego modelu na rynku brytyjskim to 999 funtów. Według materiałów producenta nowy konwerter będzie oferował jakość zbliżoną do droższego modelu kW25. Zniekształcenia są na poziomie około 0,005%, a odstęp sygnał/szum wynosi około 120dB. Niski jest też jitter o wartości 140pps. Liniowość zachowana jest do -100dB. W konerterze zastosowano lampowy wzmacniacz wyjściowy.

X-DAC V8 ma cztery wejścia cyfrowe. Trzy z nich wykonano jako koncentryczne Cinch, a jedno jako USB, co pozwala na współpracę z komputerem jako źródłem sygnału. Jest też jedno cyfrowe wyjście koncentryczne Cinch. Inaczej niż X-RAY V8, X-DAC V8 ma wbudowany wewnętrzny zasilacz. Zasilacz X-DAC V8 może być dodatkowo wykorzystany do obsługi odtwarzacza X-RAY V8 i tunera X-Plora V8.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl