Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IRIVER - Clix 4GB, odtwarzacz zgodny z Play For Sure 2.01 (15.12.2006)

W najbliższych dniach swoją premierę na polskim rynku będzie miał odtwarzacz iriver Clix, czyli udoskonalony model U10. Będzie to pierwszy na polskim rynku odtwarzacz marki iriver z pamiecią flash 4GB. Ponadto odtwarzacz jest też zgodny z certyfikatem Play For Sure 2.01. Oprócz tego w porównaniu z modelem U10 zmianie uległo też menu. Działa ono szybciej i ma nowe możliwości funkcjonalne, jak choćby możliwość dodawania okładek płyt. Clix jako pierwszy z iriverów posiada 4GB pamięci. Zapowiadane jest też powiększanie pamięci w kolejnych odtwarzaczach iriver. Clix w wersji 4GB kosztować będzie około 1099 złotych. W komplecie obok odtwarzacza dostarczony będzie także kabel do łączenia z PC oraz słuchawki firmy Cresyn. Odtwarzacz dostępny będzie w dwóch kolorach obudowy: czarnej i białej.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl