Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MANTA - Lord, odtwarzacz DVD z wyjściem HDMI (15.12.2006)

Manta Multimedia wprowadza na rynek nową rodzinę odtwarzaczy DVD pod nazwą Lord. Odtwarzacze tej rodziny czytają formaty MPEG4 i XviD, w tym kodeki takie, jak: QPEL i GMC. Ponadto, odtwarzane są standardowo pliki DVD, VCD, MP3, CD, SVCD, HD-CD, CD-DA, JPEG i KODAK Picture CD oraz płyty DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, CD-ROM, CD-R i CD-RW. Lord wyświetla też polskie teksty napisów w formacie TXT. Napisy do formatu DivX i XviD mogą być wyświetlane w różnych pozycjach. Istnieje również możliwość wyświetlania ich w kilku kolorach. Do wyboru są 4 wielkości czcionki oraz opcja konturów liter. Istnieje też możliwość słuchania plików MP3 i oglądania zdjęć JPG jednocześnie. Lord obsługuje dźwięk 5.1. Odtwarzacz posiada polskie menu oraz OSD.

Lord jest dostępny w różnych wersjach. Najbardziej rozbudowana wersja posiada wyjście HDMI oraz up-scaler do rozdzielczości 1080i.

Wymiary urządzenia to: 360 x 260 x 50 mm. Producent udziela gwarancji na 24 miesiące. Sugerowana cena detaliczna wynosi od 199 do 249 złotych.

[zdjęcie odtwarzacza Manta Lord]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl