Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

LINN - nowa wersja przedwzmacniacza Exotik (1.12.2006)

Szkocka firma Linn ogłosiła wprowadzenie nowej wersji Exotika. Nowy Exotik to wielokanałowy przedwzmacniacz cyfrowy i analogowy. Może on działać w różnych systemach, poczynając od stereo aż do 7.1. Podobnie jak poprzedni Exotik, nowy przedwzmacniacz obsługuje analogowe źródła takie jak odtwarzacz CD lub gramofon. Nowy model ma jednak wbudowany konwerter CA i można do niego podłączyć także cyfrowe sygnały z odbiorników satelitarnych, odtwarzaczy DVD konsol do gier itd. Łącznie ma on 6 wejść analogowych i 6 wejść cyfrowych (trzy elektryczne i trzy optyczne). Przedwzmacniacz jest też przystosowany do systemów wielopokojowych Knekt.

Nowy Exotik obsługuje wszystkie główne tryby DSP, włączając Dolby Pro Logic II, Dolby Digital oraz DTS. Zapewnia dźwięk wielokanałowy surround albo poprzez dekodowanie poszczególnych formatów dźwięku wielokanałowego albo poprzez odpowiednie miksowanie sygnału stereo na wiele kanałów.

Wejście gramofonowe jest fabrycznie ustawiane do pracy z wkładkami MM. W razie potrzeby dealerzy mogą przestawić jego parametry do pracy z wkładkami MC.

Nowy Exotik jest dostępny w kolorach czarnym i srebrnym. Zalecana cena detaliczna na rynkach europejskich wynosi 4290 Euro plus VAT.

[zdjęcie nowej wersji przedwzmacniacza Linn Exotik]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl