Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

LINN - nowa wersja przedwzmacniacza Exotik (1.12.2006)

Szkocka firma Linn ogłosiła wprowadzenie nowej wersji Exotika. Nowy Exotik to wielokanałowy przedwzmacniacz cyfrowy i analogowy. Może on działać w różnych systemach, poczynając od stereo aż do 7.1. Podobnie jak poprzedni Exotik, nowy przedwzmacniacz obsługuje analogowe źródła takie jak odtwarzacz CD lub gramofon. Nowy model ma jednak wbudowany konwerter CA i można do niego podłączyć także cyfrowe sygnały z odbiorników satelitarnych, odtwarzaczy DVD konsol do gier itd. Łącznie ma on 6 wejść analogowych i 6 wejść cyfrowych (trzy elektryczne i trzy optyczne). Przedwzmacniacz jest też przystosowany do systemów wielopokojowych Knekt.

Nowy Exotik obsługuje wszystkie główne tryby DSP, włączając Dolby Pro Logic II, Dolby Digital oraz DTS. Zapewnia dźwięk wielokanałowy surround albo poprzez dekodowanie poszczególnych formatów dźwięku wielokanałowego albo poprzez odpowiednie miksowanie sygnału stereo na wiele kanałów.

Wejście gramofonowe jest fabrycznie ustawiane do pracy z wkładkami MM. W razie potrzeby dealerzy mogą przestawić jego parametry do pracy z wkładkami MC.

Nowy Exotik jest dostępny w kolorach czarnym i srebrnym. Zalecana cena detaliczna na rynkach europejskich wynosi 4290 Euro plus VAT.

[zdjęcie nowej wersji przedwzmacniacza Linn Exotik]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl