Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IAUDIO - przenośny multimedialny odtwarzacz D2 (1.12.2006)

Zapowiedziane zostało wprowadzenie przez firmę Cowon nowego przenośnego multimedialnego odtwarzacza iAudio D2. Premiera na rynku polskim zaplanowana jest na połowę stycznia 2007. Cena nie została jeszcze podana przez dystrybutora.

Urządzenia ma bogate możliwości funkcjonalne. Na wyposażeniu jest czytnik kart SD (z adapterem można też używać karty miniSD) oraz MMC. Wbudowana pamieć Flash ma 2GB. D2 ma też wyjście TV oraz kolorowy wyświetlacz dotykowy. Moc wyjściowa wynosi aż 47mW na kanał.

D2 może obsługiwać pliki muzyczne w formatach MP3, WMA (DRM), WAV, OGG Vorbis oraz FLAC. Model ten ma certyfikat PlaysForSure dla plików DRM.

Wyświetlacz LCD z 2,5 calową matrycą wyświetla 16 milionów kolorów w rozdzielczości do 320x240 px. Odtwarzane formaty to WMV9 oraz MPEG-4 do 30 klatek na sekundę.

Na wyposażeniu jest też radio FM z pamięcią 25 stacji. Sygnał audio można nagrywać zarówno z radia jak i z wejścia liniowego. Ponadto jest funkcja dyktafonu, wyświetlania plików TXT oraz tekstów piosenek podczas odtwarzania utworów.

Na uwagę zasługuje także zdolność odtwarzania do 45 godzin z jednego łądowania akumulatorów. D2 ma wymiary 34.8 x 72.9 x 16.7 mm. Jego masa wraz z akumulatorem to 39 g.

[zdjęcie odtwarzacza iAudio D2]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl