Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ZOLLER DESIGN - podstawkowe kolumny Imagination 2 model 2007 (20.11.2006)

Niemiecka firma Zoller Hi-Fi Design opracowała kolumny Imagination 2. Nowe Imagination to konstrukcja typu d'Appolito, ich obudowa jest w pełni symetryczna. Z tego względu zalecane są podstawki o otwartej konstrukcji. Głośniki są ekranowane magnetycznie. W porówaniu do wersji podłogowej zmniejszona została objętość obudowy, która wynosi tu 24 litry. Daje to bardziej zwarty bas i ułatwia ustawienie w pobliżu tylnej ściany. Projekt uwzględnia też opcję pracy z zatkanymi otworami bass-reflex, kolumna pracuje wówczas jako zamknięta. Kolumny zalecane są do pokojów o powierzchni od 12 do 35 metrów kwadratowych. Głośniki niskośredniotonowe mają srednicę 7 cali. Filtr dolnoprzepustowy to układ 5-go rzedu, a filtr górnoprzepustowy to układ 3-go rzędu. Pasmo przenoszenia rozciąga się od 42 Hz do 22 kHz. Impedancja minimalna wynosi 4 omy, efektywność 93dB/ 2,8V.

Cena to 3999 zł za parę w czarnym lakierze matowym. Wykończenie w naturalnym fornirze kosztuje dodatkowo od 5 do 15%, w zależności od okleiny.

[zdjęcie kolumn Zoller Imagination 2]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl