Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IAUDIO - nowy przenośny odtwarzacz F2 (15.11.2006)

W październiku zaprezentowany został nowy odtwarzacz z pamięcią flash Cowon iAudio - model F2. Do sprzedaży ma on wejść w drugiej połowie bieżącego miesiąca. Stylistyka i układ klawiszy tego urządzenia nawiązuje do wzorów znanych z telefonów komórkowych. Z tego samego źródła pochodzą też pomysły na organizację menu.

W górnej części odtwarzacza znajduje się wyświetlacz TFT-LCD. Pozwala on na wyświetlanie zdjęć w formacie JPEG, tekstów w formacie TXT oraz filmów Xvid MPEG-4. Filmy konwertowane są za pomocą załączonego programu jetAudio VX. Obsługiwane formaty audio to MP3, WMA, OGG, WAV oraz FLAC dla najbardziej wymagających użytkowników. F2 ma być dostępny w trzech wersjach pojemnościowych: 512MB (599 zł), 1GB (699 zł) oraz 2GB (899 zł). W grudniu ma się pojawić także biała wersja odtwarzacza oraz wersja 4GB. Polski importer nie podał jednak jeszcze dokładniej daty premiery oraz ceny wersji 4GB.

F2 ma masę 39 g (bez baterii) oraz wymiary 34.8 x 72.9 x 16.7 mm. Moc wyjściowa to 30mW na kanał. Urządzenie ma wbudowany tuner FM i programowaną pamięć 25 stacji. Istnieje możliwość nagrywania z radia, a także z wejścia liniowego i przez mikrofon. W zestawie jest kabel USB, kabel line-in, adapter USB, smycz, słuchawki oraz instrukcje i oprogramowanie.

[zdjęcie odtwarzacza iAudio F2]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl