Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MICROSOFT - odtwarzacz Zune wchodzi do sprzedaży (15.11.2006)

Oczekiwany od dłuższego czasu przenośny odtwarzacz Microsoft Zune wszedł do sprzedaży 14 listopada. W założeniu ma on być rywalem dominującego na rynku odtwarzacza iPod firmy Apple. Zune zadebiutował w Stanach Zjednoczonych, a plany dotyczące sprzedaży w innych krajach nie zostały jeszcze podane. W USA kosztuje on 250 dolarów.

Zune jest wyposażony w dysk twardy 30GB oraz 3-calowy wyświetlacz LCD. Obsługuje formaty audio MP3 oraz WMA w wersji startnej i bezstratnej. Obsługiwane formaty video to WMV, MPEG-4 oraz częściowo pliki Quicktime. Jedynym obsługiwanym typem plików graficznych jest JPEG. Odtwarzacz dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i brązowej. Niestety nie oferuje on popularnej na rynku funkcji pracy w trybie przenośnego dysku. Zune ma natomiast wbudowany tuner FM oraz możliwość korzystania z łączności bezprzewodowej do transmisji plików. Produkcję odtwarzaczy Zune dla Microsoftu wykonuje Toshiba.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl