Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

JOSEPH AUDIO - dystrybucja w Polsce (26.10.2006)

Polska jest pierwszym krajem w Europie, do którego importowane będą kolumny amerykańskiej firmy Joseph Audio. Dystrybucję tej marki rozpoczyna Moje Audio. Dystrybutor zapowiada pierwszą demonstrację kolumn Joseph Audio na najbliższym Audio Show w dniach 11-12 listopada.

Oferta Joseph Audio została niedawno zmodernizowana. Aktualnie gama Joseph Audio obejmuje podstawkowe kolumny RM7xl, wolnostojące kolumny RM22xl, RM25xl, RM33LE, RM55LE oraz Pearl, a także kolumnę centralną Cinergy 6,1xl.

Kolumny Joseph Audio znane są z zastosowania unikalnej technologii zwrotnic głośnikowych o bardzo stromych zboczach. Autorem tego rozwiązania konstrukcyjnego jest Richard Modafferi, który wcześniej pracował w firmie McIntosh Labs. Mimo bardzo stromych zboczy filtrów zwrotnice nie zawierają szczególnie dużej liczby elementów.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl