Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIO SHOW - jubileuszowa edycja wystawy sprzętu audio w Warszawie (24.10.2006)

W dniach 11 i 12 listopada 2006 w Warszawie odbędzie się jubileuszowa, dziesiąta edycja Audio Show. Jest to wystawa sprzętu audio-video oraz kina domowego. Według informacji organizatora Audio Show to trzecia co do wielkości tego typu impreza w Europie, odwiedzana przez kilkanaście tysięcy osób, o powierzchni ekspozycji około 3.000 m kw. W tym roku spodziewane jest zwiększenie ilości pokojów wystawienniczych w stosunku do roku ubiegłego. Planowane są też atrakcje w postaci konkursów organizowanych przez wystawców, a także dodatkowe prezentacje i wykłady w specjalnie do tego celu przeznaczonej sali konferencyjnej.

Wystawcy będą prezentować swoje ekspozycje w hotelach Bristol (ul. Krakowskie Przedmieście 42/44) oraz Jan III Sobieski (Plac Zawiszy 1). W sobotę 11 listopada impreza będzie otwarta w godzinach 10.00-20.00, a w niedzielę 12 listopada od 10.00 do 18.00. Bilet kosztować będzie 20zł, karnet dwudniowy 30zł. W cenę biletu wliczony jest drukowany przewodnik po wystawie. Młodzież do 16-go roku życia ma wstęp wolny.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl