Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - wzmacniacz zintegrowany X-T100 oraz odtwarzacz X-RAYV8 (13.10.2006)

Firma Musical Fidelity opracowała nowe urządzenia wyróżniające się głównie oryginalnym rozwiązaniem dotyczącym uładów zasilania. Wzmacniacz X-T100 oraz odtwarzacz X-RAYV8 korzystają ze wspólnego zewnętrznego zasilacza Triple-XPSU. Zasilacz będzie też w stanie obsłużyć równolegle tuner X-PloraV8DAB FM. Producent zastosował oddzielony zasilacz aby obniżyć poziom zakłóceń docierających do układów toru audio.

Wzmacniacz X-T100 ma lampowy stopień przedwzmacniacza. Wejście wzmacniacza charakteryzuje się wysoką impedancją co ułatwia współprcę ze źródłami. Stopień wyjściowy to układ mostkowy o mocy 60W. Topologia układów oraz prowadzenie ścieżek są w znacznej mierze zaczerpnięte z drożych modeli takich jak kW550. Brytyjska cena wzmacniacza (wraz z zasilaczem Triple-XPSU) została ustalona na 899 funtów.

Odtwarzacz X-RAYV8 ma ten sam transport co model A5CD oraz architekturę przetwornika CA podobną jak model kW25 - jest to pojedynczy układ różnicowy (zamiast podwójnego różnicowego w kW25). Producent podkreśla bardzo dobre parametry techniczne. Odstęp od szumów wynosi ponad 115dB, liniowość jest zachowana do -100dB, a jitter ma wartość około 135ps. Brytyjska cena urządzenia to 899 funtów.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl