Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MANLEY LABS - dystrybucja w Polsce (20.09.2006)

Firma Moje Audio rozpoczęła dystrybucję na polskim rynku produktów Manley Labs. Manley to amerykański producent z siedzibą w Kalifornii. Firma została założona w 1993 roku i specjalizuje się w lampowej elektronice, zarówno na rynek pro-audio jak i hi-fi. Działalnością firmy kieruje EveAnna Manley.

Stingray to jedyny zintegrowany wzmacniacz hi-fi Manleya. Oferta hi-fi obejmuje też pięć wzmacniaczy mocy (Mahi, Snapper, Neo-Classic 250, Neo-Classic 500, Neo-Classic SE/PP 300B). Wszystkie wymienione wzmacniacze mocy to monobloki. Kolejne modele to przedwzmacniacze. Steelhead to przedwzmacniacz gramofonowy. Shrimp oraz Neo-Classic 300B to przedwmzacniacze liniowe. Z kolei The Wave to przedwzmacniacz z wbudowanym konwerterem CA.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl