Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

JADIS - odtwarzacz Symphonia Evolution Tube (14.08.2006)

Francuska firma Jadis opracowała nowy odtwarzacz CD. W nowym modelu wykorzystano zewnętrzną obudowę odtwarzacza Symphonia. Po trwających ponad rok pracach konstrukcyjnych powstał nowy odtwarzacz CD Symphonia Evolution Tube. W Polsce jego sprzedaż prowadzi firma Grobel Audio. Cena detaliczna to około 15.000 zł.

Odtwarzacz jest wyposażony w lampowy stopień wyjściowy stosowany do tej pory jedynie w droższych konstrukcjach Jadis. Gruntownej modyfikacji i rozbudowie poddano zasilacz. Składa się on z czterech niezależnych obwodów zasilających poszczególne sekcje odtwarzacza: analogową, cyfrową, wyświetlacza i wyjścia lampowego. Zmiany dotyczą też mechanizmu odczytującego i przetwornika cyfrowo analogowego. Standardowy mechanizm Philipsa jest modyfikowany przez producenta według zaleceń Jadis i ma nadany symbol CD-L 1210/65. Przetwornik cyfrowo-analogowy to układ Delta-Sigma Multibit 24/192 kHz.

[zdjęcie odtwarzacza Jadis Symphonia Evolution Tube - 61 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl