Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - zestaw mini stereo D-F102 (14.08.2006)

Denon ma w ofercie nowy zestaw klasy mini. Jest to system oznaczony jako D-F102. Zarówno od strony wzorniczej, jak i użytych komponentów i rozwiązań D-F102 nawiązuje do najnowszej linii pełnowymiarowego sprzętu linii AE Denona.

Centralną funkcję w zestawie spełnia amplituner stereo DRA-F102, dysponujący mocą 2 x 35 W na 4 ohmach. Ma on nowo opracowane tranzystory i toroidalny transformator. Tuner FM ma RDS i Radiotekst. Na wyposażeniu jest też timer. Poza możliwością podłączenia iPoda przy pomocy stacji dokującej Denona, z przodu amplitunera znajduje się wejście pozwalające na podłączenie przenośnych odtwarzaczy MP3. Na wyposażeniu jest też wyjście na subwoofer oraz duże, zakręcane terminale kabla głośnikowego.

Kolejny element zestawu to odtwarzacz DCD-F102. Potrafi czytać pliki MP3 i WMA (z obsługą tagów). Za konwersję sygnału cyfrowego do analogowego odpowiada układ Burr Brown PCM1796 a filtr cyfrowy ośmiokrotnie nadpróbkuje sygnał. Wygodę obsługi poprawia nowy dwuliniowy wyświetlacz punktowy.

Głośniki SC-F102 wchodzące w skład zestawu to konstrukcja Denona opracowana wspólnie z Mission. Są specjalnie dopasowane do możliwości DRA-F102, dysponują 14-cm głośnikami nieskośredniotonowymi i wysokotonowymi o miękkiej kopułce. Dzięki ekranowaniu magnetycznemu mogą być bezpiecznie stawiane obok konwencjonalnych telewizorów.

Zestaw D-F102 jest już w sprzedaży. Kosztuje 2495 zł. Opcjonalnie można do niego dokupić magnetofon kasetowy (DRR-F102) za 995 zł. Na D-F102, podobnie jak na wszystkie modele Denona, obowiązuje 3 letnia gwarancja.

[zdjęcie zestawu Denon D-F102 - 59 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl