Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - amplituner AVR-1507 i odtwarzacz DVD-1730 (14.08.2006)

Denon rozpoczyna wprowadzanie do oferty nowych modeli urządzeń kina domowego na rok 2007. Jako pierwsze pojawiają się amplituner i odtwarzacz DVD.

Amplituner do kina domowego AVR-1507 (1.495 zł) dysponuje mocą 7 x 110 W na 6 ohmach. Jest on wyposażony w układ automatycznego setupu z mikrofonem firmy Audio Technica. Wydajny, 32 bitowy zmiennoprzecinkowy układ DSP zapewnia przetwarzanie z częstotliwoscią 96 kHz wszystkich rodzajów sygnału oraz dekodowanie Dolby Digital EX, DTS-ES, Dolby Pro Logic IIx, DTS-NEO:6, DTS 96/24. Amplituner ma funkcję Audio Delay opóźniającą audio w stosunku do wideo w zakresie 0-200ms, trzy przyciski USER MODE pozwalające na łatwe zapamiętanie i przywołanie najczęściej używanych ustawień wszystkich parametrów oraz 8-kanałowe wejście dla sygnału audio przyszłych formatów (np. Dolby Digital Plus). Zestaw wejść i wyjść audio wideo, obejmuje gniazda S-Video i komponent wideo. Jedną z ciekawszych możliwości AVR-1507 jest współpraca ze stacją dokującą do iPoda - ASD-1R.

Bogate możliwości ma odtwarzacz DVD-1730 (895 zł). Jest on wyposażony w wyjście HDMI ze skalerem działającym do 1080i. Odtwarzacz ma też układy progresywnego skanowania (z opcją ręcznego wyboru trybu), przetwornik cyfrowo-analogowy wideo 108 MHz oraz możliwość czytania plików DivX 6.

Na AVR-1507 i DVD-1730, podobnie jak na wszystkie modele Denona, obowiązuje 3 letnia gwarancja.


[zdjęcie amplitunera Denon AVR-1507 - 60 kB]
[zdjęcie odtwarzacza Denon DVD-1730 - 41 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl