Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Avantgarde Acoustic - subwoofer SUB225 CTRL PRO (20.08.1999)

Znany niemiecki producent zestawów tubowych Avantgarde Acoustic na wrześniowej wystawie w Londynie planuje inaugurację swego nowego subwoofera - SUB225 CTRL PRO. Ta nowa konstrukcja może zastapić model SUB217PRO. Wszystkie modele zestawów Avantgarde Acoustic (UNO, DUO, TRIO) mogą być wyposażone w nowy subwoofer.

SUB225 CTRL PRO wykorzystuje szereg interesujących rozwiązań technicznych. Zastosowano w nim dwa 10-calowe głośniki z papierowymi membranami suszonymi w powolnym procesie, potężną 3-calową cewką i magnesem o średnicy blisko 20 cm o masie 6,5 kg, o mocy 250W i efektywności 95dB.

Zastosowano też aktywną zwrotnicę, 200-watowy wzmacniacz zoptymalizowany do odtwarzania basu. Ciekawostką jest specjalny układ sprzężenia zwrotnego jest dopasowany indywidualnie do parametrów poszczegolnych głośników wykorzystanych w konkretnym egzemplarzu subwoofera.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl