Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

I RIVER - nowe wersje odtwarzacza T10 (3.08.2006)

Niebawem w sprzedaży mają się pojawić nowe wersje odtwarzacza iRiver T10. Będą one wyposażone w tuner FM. Ponadto pojawi się wersja z pamiecią flash zwiększoną do 2GB. Nowe modele to:
T10 FM, 1GB, yellow
T10 FM, 2GB, black

Odtwarzacze pozwalają nie tylko słuchać muzyki z radia ale także ją nagrywać. Można je też wykorzystać jako dyktafon. T10 FM posiada kolorowy LCD z paletą 65.000 kolorów. Odtwarzacze mogą spełniać funkcję przenośnego dysku. Z komputerem komunikują się przez złącze USB 2.0. Obsługiwane formaty plików to MP3, WMA, Ogg, ASF. Bez baterii odtwarzacze ważą 49g, a do zasilania wystarczjąca jest jedna bateria AA.

Znane są już sugerowane ceny obu odtwarzaczy. Wersja 1GB kosztować będzie 599 zł i dostępna będzie już od połowy sierpnia. Nowa, czarna wersja 2GB do sklepów trafi na początku września za 799 zł. Oba z pełnym kompletem akcesoriów w postaci słuchawek dousznych firmy Cresyn, kabla USB, oraz smyczy do noszenia playera.

[zdjęcie odtwarzacza iRiver T10FM - 80 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl