Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MP3 STORE - internetowy sklep muzyczny muzic.pl (14.06.2006)

MP3store, znany głównie jako sieć sklepów z odtwarzaczami MP3, uruchomił serwis do zakupu utworów muzycznych w Internecie. Funkcjonuje on pod adresem www.muzic.pl. Sklep powstał we współpracy z firmą iPlay.

Sklep muzic.pl oferuje muzykę w formacie WMA, z zabezpieczeniem DRM. Utworów można słuchać przy pomocy komputera lub odtwarzacza MP3 obsługującego technologie WMA DRM, a także nagrać je na płytę CD. Ilość nagrań na CD i ilość zgrań pliku na urządzenia przenośne jest ograniczona. Większość plików ma przepływność 192 kb/s, część 128 kb/s. Lista odtwarzaczy współpracujących z tą technologa i sprawdzonych przez MP3store ma się niebawem pojawić na muzic.pl. Niestety utwory z muzic.pl nie mogą być odtwarzane na urządzeniach iPod. Ze względu na technologię DRM do korzystania ze sklepu potrzebny jest system operacyjny Windows.

W tej chwili można odsłuchiwać 30 sekundowe demo każdego dostępnego utworu. Liczba oferowanych utworów wynosi obecnie ponad 300 tysięcy.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl