Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IAUDIO - przenośny odtwarzacz T2 z obsługą formatu FLAC (12.06.2006)

Firma Cowon zaprezentowała nowy odtwarzacz iAudio T2. Jest to miniaturowe urządzenie o wymiarach 29 x 52,6 x 13,5 mm oraz masie 25 gramów. Odtwarzacz może być noszony na szyi, albo użytkowany w tradycyjny sposób, z dowolnymi słuchawkami wybranymi przez użytkownika, podłączonymi do gniazda mini-jack.

Interesującą cechą T2 jest możliwość odtwarzania plików zapisanych w formacie z bezstratną kompresją FLAC. Oprócz tego obsługiwane są formaty MP3, WMA, ASF, WAV oraz OGG. Na wyposażniu jest też tuner FM z programowaniem 25 stacji. Istnieje możliwość nagrywania audycji, a wbudowany mikrofon pozwala też wykorzystać T2 jako dyktafon.

T2 ma wyświetlacz OLED o rozdzialczości 96 x 64 z paletą 65000 kolorów. Akumulator litowo-polimerowy pozwala na pracę do 12 godzin. Do komunikacji z komputerem służy złącze USB 2.0. Po podłączeniu do komputera, odtwarzacz jest widoczny jako pamięć wymienna i współpracuje z systemami operacyjnymi Linux, MAC OS oraz Windows XP. Do przechowywania zapisu służy pamięć Flash o pojemnościach 512MB/1GB/2GB. W zestawie znajduje się kabel USB, adapter USB, słuchawki z naszyjnikiem, instrukcja + CD. Pilot sterowania ma być dostępny jako opcja.

Wprowadzenie T2 do sprzedaży w Polsce jest planowane na lato tego roku, ale dokałdna data i cena nie zostały jeszcze podane.

[zdjęcie odtwarzacza iAudio T2 - 15 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl