Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - nowy odtwarzacz CD i wzmacniacz stereo (3.06.2006)

Denon wprowadził do sprzedaży kolejne urządzenia stereofoniczne - odtwarzacz CD i wzmacniacz stereo 700AE. Podobnie jak droższe modele, odtwarzacz i wzmacniacz serii 700AE cechują się konstrukcyjnymi nawiązaniami do najdroższego sprzętu stereo Denona - DCD-SA1 i PMA-SA1.

DCD-700AE (1395 zł) to odtwarzacz CD, odczytujący również pliki MP3 i WMA. Jest wyposażony w opatentowany przez Denona układ AL24 Processing. Komponenty zostały zoptymalizowane pod względem najlepszego brzmienia. Sztywna obudowa ma za zadanie zbezpieczyć przed wibracjami. Oprócz tego w trybie PureDirect odłączony zostaje wyświetlacz a zegar jest taktowany ze zwiększoną dokładnością.

Wyposażenie obejmuje między też funkcję Pitch Control (regulacja prędkości obrotowej płyty w zakresie +-12%). Pilot dostarczany jest w wykończeniu adekwatnym do koloru odtwarzacza (czarny lub srebrno-złoty).

PMA-700AE (również 1395 zł) to wzmacniacz stereo 2x100W (4 omy). Zastosowano w nim układ nazywany HC (High Current) Single Push-Pull Circuit. Tranzystory HC dysponują dwukrotnie większą wydajnością w stosunku do konwencjonalnych. Zasilanie sekcji analogowej i cyfrowej jest oddzielne, tak aby zminimalizować wzajmene oddziaływnia. Dostępne są też takie funkcje jak Microprocessor Stop oraz Source Direct wyłączające niewykorzystywane w danym momencie układy w celu optymalizacji brzmienia. Podobnie jak w przypadku odtwarzacza CD, razem ze wzmacniaczem nabywca otrzymuje pilota w kolorze obudowy urządzenia. Pilot może też sterować funkcjami odtwarzacza CD czy tunera.

DCD-700AE i PMA-700AE są produkowane w Japonii. Urządzenia mają 3-letnią gwarancję.

[zdjęcie wzmacniacza Denon PMA-700AE oraz odtwarzacza Denon DCD-700AE - 59 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl