Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

LINN - zdalne sterowanie na przenośnym komputerze (24.05.2006)

Firma Linn opracowała system Kinik, służący do zdalnego sterowania systemów AV przy pomocy przenośnego komputera (Pocket PC). Kinik potrzebuje do instalacji komputera z wyświetlaczem 480 x 640 pikseli, pracującego pod kontrolą systemu Windows Mobile 2003SE lub Mobile 5.

Kinik to graficzny interfejs użytkownika, który współpracuje obecnie ze sterownikiem Kisto, a w niedługiej przyszłości także ze sterownikiem Kinos. Przy jego pomocy można sterować urządzenia Linn'a wyposażone w RS232 a także urządzenia innych firm sterowane poprzez translator Dekoda IR. Ponieważ Kinik opiera się na komunikacji bezprzewodowej, może funkcjonować jeśli jest w zasięgu odpowiedniego routera, który musi obsługiwać standard 802.11b lub g.

Kinik był testowany z komputerami HP iPAQ rx4700, Dell Axim X51v, Acer n311 oraz z routerami Linksys WRT54GS-UK, Belkin Airgo F5D8230-4 Version 2000uk, Buffalo Airstation WYR-G54, SafeCom SWBR-5400.

[zdjęcie komputera z działającym sterowaniem Linn Kinik - 73 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl