Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - muzyczny kombajn kW250S (6.04.2006)

Latem tego roku do sprzedaży ma wejść nowy produkt Musical Fidelity - muzyczny kombajn kW250S. Urządzenie to będzie zawierało w jednej obudowie odtwarzacz CD, tuner, przedwzmacniacz gramofonowy, konwerter CA, hybrydwowy przedwzmacniacz i wzmacniacz mocy w postaci dwóch monobloków.

Odtwarzacz CD jest podobny do modelu A5CD. Tuner obsługuje zarówno transmisje DAB jak i FM. Przedwzmacniacz gramofonowy został wprost przeniesiony z modelu kW500. Układy konwertera CA mają podwójną różnicową topologię. Konwerter jest 24-bitowy i wykorzystuje upsampling do 192kHz. Z kolei układ przedwzmacniacza został zaczerpnięty z kW500, jednak nieco go uproszczono i zastosowano w nim konwencjonalne niskoszumne triody. Także wzmaczniacze mocy korzystają z doświadczeń kW500. Konfiguracja jest podobna, lecz układ nie jest mostkowy. Moc kW250S wynosi 250W na kanał. Zalecana cena detaliczna urządzenia to 3.999 funtów. Rynkowy debiut jest zapowiedziany na okres czerwiec/lipiec.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl