Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - nowy amplituner i stacja dokująca do iPoda (6.04.2006)

AVR-2807 to nowy amplituner w ofercie japońskiej firmy Denon. Model jest bezpośrednim następcą AVR-2805. Końcówka 07 oznacza, że jest urządzeniem na rok 2007. Cena amplitunera wynosi 3995 zł. Jest on dostępny w srebrnym lub czarnym kolorze.

AVR-2807 jest wyposażony w wejścia HDMI (1.1) o rozdzielczości do 1080p oraz konwersję sygnału analogowego do cyfrowego realizowaną przez układ Faroudja. Oznacza to, że niezależnie od rodzaju dostarczanego sygnału, amplituner może być połączony z telewizorem lub projektorem tylko kablem HDMI.

W sekcji audio pracuje 7 końcówek mocy, każda po 140W / 6 omach. Wzmacniacz można różnie konfigurować, chociażby przypisując dwa kanały Back Surround do przednich głośników, jako bi-amping, bądź zasilając z nich drugą strefę audio.

W stosunku do poprzednika ulepszone zostały 32-bitowe układy zmiennoprzecinkowe SHARC DSP. W AVR-2807 we wszystkich kanałach wykorzystano przetworniki C/A i A/C BurrBrown (24 bit/192 kHz) oraz opatentowany przez Denona układ podnoszący rozdzielczość AL24 Proccesing Plus. Dodatkowo zastosowano też układ Auto Setup i Auto Room EQ Audyssey MultEQ XT, optymalizujący brzmienie dla 6 pozycji odsłuchu.

Nowy Denon może też współpracować z iPodem. Do tego celu służy stacja dokująca ASD-1R (495 zł). Umożliwia ona transfer obrazu i dźwięku, a także sterowanie pilotem Denona, wyświetlanie informacji z iPoda na wyświetlaczu Denona i OSD. Stacja dokująca (oraz kabel) występują w białym lub czarnym kolorze.

[zdjęcie amplitunera Denon AVR-2807 - 63 kB]
[zdjęcie stacji dokującej Denon ASD-1R z przodu - 32 kB]
[zdjęcie stacji dokującej Denon ASD-1R z tyłu - 46 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl