Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Densen - przedwzmacniacz Beat B-200 (19.08.1999)

Duńska firma Densen ma w swej ofercie nowy przedwzmacniacz - Beat B200. Bezpośrednio z przełączników sygnał trafia do wejściwego wzmacniacza, potem do potencjometru regulacji głośności, a następnie do końcowych stopni wzmacniacza. Na wyjściu pracuje 6-watowy wzmacniacz mocy, który jest w stanie bez trudu wysterować długie kable połączeniowe. Wykorzystano komponenty najwyższej jakości - złocone gniazda, metalizowane rezystory o tolerancji nie gorszej niż 1%, dobrane pod kątem optymalizacji walorów brzmieniowych kondensatory, zmotoryzowany potencjometr Alps RK27, pojemność kondesatorów zasilacza wynosi 50.000 uF, zastosowano dwa transformatory, montaż powierzchniowy i dwuwarstwową teflonową płytkę drukowaną.

Beat B-200 może pracować nie tylko w systemach dwuwzmacniaczowych, ale nawet czterowzmacniaczowych, w sumie może wysterować aż 8 monobloków. W zestawieniu ze wzmacniaczami mocy B-300 łatwo stworzyć system aktywny stosując w B-300 wewnętrzne zwrotnice. W B-200 można też opconalnie wmontować stopień wzmacniacza gramofonowego DP-01.

Beat B-200 jest także przystosowany do współpracy z innymi komponentami Densena w wielopokojowym zdalnie sterowanym systemie.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl