Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IAUDIO - odtwarzacz z dyskiem 0,85 cala oraz nowa wersja modelu U3 (3.03.2006)

Do końca marca na polskim rynku ma się pojawić odtwarzacz iAudio 6 korzystający z miniaturowego dysku o średnicy 0,85 cala i pojemności 4GB. Według komunikatu prasowego jest to pierwszy na świecie odtwarzacz z takim dyskiem. Sugerowana cena detaliczna tego modelu to 1149 zł.

Wymiary odtwarzacza to 35.6 × 76.1 × 19 mm, a jego masa równa się 60 g. Wyświetlacz OLED o przekątnej 1.3 cala ma rozdzielczość 160x128 pikseli i paletę 260 tysięcy kolorów. Odtwarzacz posiada funkcje USB-Host, dzięki której można na przykłąd zgrywać zdjęcia z aparatów cyfrowych. Na wyposażeniu jest tuner FM z pamiecią 25 stacji, funkcja dyktafonu, a także wejście liniowe, pozwalające nagrywać z zewnętrznego źródła dźwięku. iAudio 6 obsługuje formaty MP3, WMA, ASF, WAV oraz co warto podkreślić także OGG oraz bezstratny format FLAC. Oprócz tego obsługiwane są formaty video Xvid MPEG4 oraz zdjęcia JPG. W zestawie znajduje się kabel USB, kable Line-In, słuchawki oraz instrukcje i oprogramowanie.

Jeszcze wcześniej, w połowie marca, pojawi się nowa wersja iAudio U3. Będzie posiadać wszystkie dotychczasowe funkcje, oraz pamięć flash 2GB.

[zdjęcie odtwarzacza iAudio 6 - 46 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl