Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

KISS - sieciowa nagrywarka VR-558 (3.03.2006)

Od ubiegłego miesiąca dostępna jest nowa sieciowa nagrywarka KiSS VR-558. Urządzenie ma dwuletnią gwarancję i zalecaną cenę detaliczną 2.999 zł.

Jest to udoskonalona wersja modelu DP-558. VR-558 ma pojemniejszy dysk twardy 300GB, a także wejście trigger 12V, które umożliwia podłączenie i obsługę za pomocą pilota, domowych urządzeń (kontrola świateł w mieszkaniu itd.). Urządzenie obsługuje szeroką paletę plików. W przypadku video są to: MPEG 2/4, DivX 3.11/4/5 High Resolution, XviD, VCD, SVCD, Nero Digital, DVD, DVD Up-sampling. Gama plików audio obejmuje: MP3, OGG Vorbis, Audio CD. Do tego dochodzi możliwość obsługi statycznych obrazów JPEG i PNG. Obsługiwane nośniki to DVD, DVD-ROM, DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, CD, VCD, SVCD, MP3-CD.

VR-558 ma wbudowany tuner AM/FM, a także kartę sieciową z gniazdem RJ-45. Możliwe jest nagrywanie przez Internet lub telefon komórkowy za pomocą WAP. Do podłączenia odtwarzacza do komputera PC wykorzystywane jest specjalne oprogramowanie KiSS PC-Link. Oprogramowanie umożliwia udostępnianie plików audio i video w sieci. Na wyposażeniu są wyjścia S-Video, Video Composite, Video Component, SCART, antena TV, optyczne SPDIF, analogowe stereo, a także wyjścia Trigger 12V, Ethernet 10/100 (RJ-45), antena TV, SCART, S-Video, Video Composite, Video Component, podczerwień (pilot zdalnego sterowania).
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl