Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PHILIPS - przenośny odtwarzacz DVD PET 1002 (17.02.2006)

Philips przedstawił nowy, bardzo płaski, przenośny odtwarzacz DVD. Oznaczony symbolem PET1002, model ten został wyposażony w ekran LCD o przekątnej 10.2 cala (26cm) w formacie 16:9. Ekran wykonany jest w technologii Zero Bright Dot. Zapewnia ona obraz wolny od świecących kropek (tzw. martwych pikseli). Philips wdrożył procedury kontroli, dzięki którym matryce LCD wytwarzane są z zerową tolerancją dla martwych świecących pikseli. Model PET1002 objęty jest gwarancją Zero Bright Dot, pozwalającą na wymianę matrycy LCD, gdy znajdzie się na niej choćby jeden martwy, świecący piksel.

Urządzenie pozwala na oglądanie filmów z płyt DVD, DVD+R, DVD+RW i S-VCD. PET1002 odtwarza ponadto muzykę z płyt MP3-CD, WMA-CD, Audio CD i CD-RW. Można także obejrzeć zdjęcia JPEG zapisane na płytach w formacie Picture CD.

Odtwarzacz PET1002 wyposażony jest w wyjścia wizyjne S-Video i Component Video, umożliwiając podłączenie odtwarzacza do dowolnego telewizora. Na wyposażniu jest też torba podróżna, pilot zdalnego sterowania i zasilacz samochodowy 12V. Do tego dochodzą dwa wyjścia słuchawkowe. Akumulatory wystarczają na pięć godzin odtwarzania.

Philips PET1002 został przedstawiony na rynkach europejskich w styczniu 2006, w Polsce będzie go można nabyć w drugiej połowie lutego 2006 w cenie 1999 zł.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl